Blog - - Nové vydání Vermont View je tu!

Nové vydání Vermont View je tu!

Vybrali jsme pro vás inspirativní témata a zajímavé lidské příběhy, které dokládají, že nejen názor na módu přirozeně vyrůstá z našich životních postojů, cílů a snů.

08. listopadu 2018

VERMONT VIEW

Pasta Oner je jednou z nejvýraznějších tváří současné české umělecké scény. „Svou práci vnímám jako vysokou pec. Kdybych utlumil provoz, měl bych strach, že ho už znovu nenastartuju,“ říká v rozhovoru pro Vermont View.

Lenka Klicperová je důkazem toho, že válečnou novinařinu nemusí dělat jen muži. Přečtěte si její příběh, s jakým nadhledem přistupuje ke své práci a proč neustále cestuje do válečných zón.

Nechte se inspirovat obsahem magazínu i našich kolekcí PODZIM / ZIMA 2018.

LIFE IN VERMONT

Pracovať v roky stabilnej spoločnosti je pocta, potvrdzuje Ivona Pagáčová

Každá pozícia vo Vermonte je jedinečná a svoje o tom vie aj Ivona Pagáčová, ktorá je vo firme už 14 rokov. Aký bol jej nástup do spoločnosti, ako by popísala svoj pracovný deň a čo si u nás najviac váži? Nielen to nám prezradila v príjemnom rozhovore. 

Behind the scenes aneb Jak probíhá výběr nové kolekce DIESEL!

Příchod nových kolekcí není jen tak. Než se dostanou do prodeje, je to náročný proces a my vás teď vezmeme úplně na začátek! Pojďte s námi navštívit centrálu DIESEL a mrkněte, jak probíhal výběr produktů pro jaro/léto 2024!

Jak vypadá den produktového školitele VERMONTu? To vám povypráví Lenka Šancová!

Každá pozice ve VERMONTu je jedinečná a své o tom ví i Lenka Šancová. Jaký byl její kariérní postup, jaká je náplň její pozice a čeho si zde nejvíce váží? Nejen to nám řekla v příjemném rozhovoru. 

IT Director firmy VERMONT Peter Krajča: Je skvelé môcť realizovať akúkoľvek dobrú myšlienku

Každá pozícia vo Vermonte je jedinečná a svoje o tom vie aj Peter Krajča. Aký bol jeho kariérny postup, ako by popísal svoj pracovný deň a čo si u nás najviac váži? Nielen o tom nám povedal v príjemnom rozhovore. 

Už jste objevili kouzlo našeho VERMONT Storu U Prašné brány?

Oáza prémiové módy, designu a dokonalého servisu. Nejen to je náš flagship VERMONT Store v ulici U Prašné brány. Už jste ho navštívili? Jestli ne, tak po našem představení se tam určitě vydáte!

E-shop Vermont.cz nově představuje sekci HOME

Baví vás svůj domov neustále ladit, zútulňovat a dodávat mu nové, svěží kouzlo výjimečnými doplňky? Pak pro vás máme přesně to, co potřebujete!