Blog - - Nové vydání Vermont View je tu!

Nové vydání Vermont View je tu!

Vybrali jsme pro vás inspirativní témata a zajímavé lidské příběhy, které dokládají, že nejen názor na módu přirozeně vyrůstá z našich životních postojů, cílů a snů.

08. listopadu 2018

VERMONT VIEW

Pasta Oner je jednou z nejvýraznějších tváří současné české umělecké scény. „Svou práci vnímám jako vysokou pec. Kdybych utlumil provoz, měl bych strach, že ho už znovu nenastartuju,“ říká v rozhovoru pro Vermont View.

Lenka Klicperová je důkazem toho, že válečnou novinařinu nemusí dělat jen muži. Přečtěte si její příběh, s jakým nadhledem přistupuje ke své práci a proč neustále cestuje do válečných zón.

Nechte se inspirovat obsahem magazínu i našich kolekcí PODZIM / ZIMA 2018.

LIFE IN VERMONT

Vítejte v oáze chutí, tvarů a vůní

Hledali jste vždy místo, které by mělo nádech elegantního, ale útulného domova, zároveň nabízelo vybrané prémiové produkty z oblasti interiérových parfémů a dekorativních doplňků, a navíc jste si tam mohli zarelaxovat a dát menší občerstvení? Poté je vaše pátrání u konce. Představujeme vám novou kavárnu v srdci designového ráje VERMONT Home. Račte vstoupit.

BON VOYAGE s novým číslem VERMONT VIEW

Zbrusu nové jarní vydání magazínu VIEW se celé nese v duchu tématu BON VOYAGE. Takže, kam to letos bude?

Otevíráme jedinečné VERMONT HOME & CAFÉ

Naši stálí zákazníci dobře ví, že si je nad slunce rádi hýčkáme a chceme vytvořit z rutinního nakupování oblečení a doplňků, zážitek, který si chcete dopřávat zas a znova. Nejen proto nyní představujeme koncept, který v naší zemi nemá konkurenci. Připravte se… Přichází VERMONT HOME & CAFÉ.

Jarní vydání magazínu Vermont View 2022 je tu!

Do nového vydání magazínu Vermont View se můžete nejen začíst, ale tentokrát i zaposlouchat. Hudba totiž do módního světa patří a v mnoha ohledech ho i zásadně mění. Nevěříte? Důkaz vám dá jednoduchý test: představte si svou oblíbenou skladbu - a co vidíte? Přesně! Hudba má nejen zvuk, ale i styl.

Vermont View pro jaro/léto 2021 přichází

Další vlna inspirace je tu s novým vydáním magazínu Vermont View! Tentokrát se zaměřujeme na pojem KRÁSA...

Vermont View pro podzim/zimu 2020 je na světě!

Další várka inspirace a novinek nejen z oblasti módy je tu. Pár měsíců uplynulo a nové číslo magazínu Vermont View je opět tady. A na co se zaměřuje tentokrát? Že i móda má své hrdiny. Superhrdiny!