Blog - - Rozzařte svůj look díky trendy neonu

Rozzařte svůj look díky trendy neonu

Neon je populární již několik sezón a do módního důchodu se nechystá ani v roce 2023. Potvrzují to nejen poslední outfity známých osobností, ale také kolekce pro přicházející jaro/léto, které mu daly prostor jak v doplňcích, tak full loocích. Nebojte se a odvažte se! Kdy jindy, než právě nyní se stoupajícími teplotami.

21. března 2023

Lucie Švábenská

Čím výraznější něco je, tím více platí pravidlo „Love it or hate it“. A přesně to se vztahuje i na trend neonu. Ať už mu propadnete úplně nebo pouze v menších mezích, doufáme, že má u vás ve skříni své místo, protože toto léto neonové kousky rozhodně využijete!

                                Kde se vzal, tu se vzal

Takto zářivé barvičky rozhodně nejsou žádnou novinkou. Jak všichni víme, móda se sice neustále mění, ale zároveň velmi často čerpá inspiraci z historie. Jinak tomu není ani u tohoto trendu, který opět čím dál více získává na síle a značky mu ve svých kolekcích dávají velmi často prostor.  

Jeho původní boom byl však především v osmdesátých letech, kdy se dostal do povědomí díky celebritám. Ty se ho nebály a vyrazily do společnosti nejen v neonovém make-upu, ale také dokonce v celo-neonovém outfitu. Tento styl se již od minulého roku opět vrací na přední příčky trendů a získává si čím dál více srdcí. Propadli jste mu už i vy?

                                 Kombinacím se meze nekladou

Ačkoliv se tak výrazných kousků můžete velmi lehce zaleknout, není důvod. Ať už se bojíte kombinovatelnosti nebo až přílišné výraznosti, nemusíte, ukážeme vám, že si jejich využití najde každý. 

                                    Doplňky tvoří celek

Není nic jednoduššího, než začít s doplňky. Výsledek nebude na oko násilný a pokud se jedná o vaši první zkušenost s neonem vůbec, bude se vám tak lehce zakomponovávat do různých jednoduchých outfitů. A poté, co si zvyknete na jemný touch výrazných barev, zkuste do jednoho outfitu zvolit alespoň dva doplňky ve stejném odstínu, čímž se vám celý look i krásně sjednotí. 

                                   Uzemněte se klasikou

Než přejdete k odvážnějším kombinacím, sázkou na jistotu je mix těchto výraznějšíchkousků se základními tóny barevné palety jako je černá, bílá nebo odstíny béžové. Do těchto outfitů můžete velmi jednoduše zakomponovat jakýkoliv neonový kousek. Pouze vyměňte jeden kus z monochromního looku a je to. Doporučujeme například černou sukni či kalhoty a k tomu hezký zářivý top, díky kterému vás nikdo nepřehlédne. Klidně můžete ve stejné barvě zvolit i nějaký doplněk (ať už kabelku či boty), ale pokud si tím nejste jistí, na začátek bude jeden výraznější kus stačit. 

                                   Pro odvážné

Jistě jste o tom již slyšeli, ale jestliže patříte mezi ty odvánější, rozhodně doporučujeme vyzkoušet například tzv. Barbiecore. Jedná se o sázku na jistotu v rámci trendů a navíc se tento outfit tvoří velmi jednoduše. Ptáte se, o co konkrétně se jedná? Zkrátka si představte živou Barbie aneb look od hlavy až po paty ve výrazné růžové! Kdo by vás v takovém outfitu přehlédnul. Jestliže nejste velkýmu fanoušky růžové, tento styl můžete vyzkoušet v jakékoliv barvě, meze se zde opět nekladou, ba naopak. A co víc, tento styling je jako dělaný na pravé jarní a letní dny, očekávající festivaly ani nezmiňujeme!

                                Z mola do ulic

Jak se pozná úspěšný trend? Že nezůstane pouze na mole. Neonu postupně propadají úplně všichni, a tak se o outfity obsahující takto výrazné barvy známé osobnosti pouze přetahují, ať už se jedná o běžné vyjití do ulic, významnou akci či dokonce red carpet. Inspirujte se jimi a dejte mu také šanci. Poradíme vám, kde sehnat ty nejlepší neonky! 

Italská značka Diesel se díky svým odvážným volbám v rámci produktů i komunikace také čím dál více dostává do popředí módní sféry, a tak je pouze přirozené, že se kromě denimu, díky kterému se proslavili především, ujali i tohoto znovuobjeveného trendu. A rozhodně se nedrželi zkrátka. Najdete zde kousky, z kterých můžete vytvořit celý outfit, ale také doplňky, které z běžného looku vytvoří originál. Jen se přesvědčte sami, připravili jsme pro vás malou inspiraci! 

KTERÝ KOUSEK BUDE VÁŠ? 

INSPIRACE

Buďte trendy a styloví i při cvičení

Nejste tzv. ledňáčci a pravidelné cvičení vás drží do teď? Skvěle, gratulujeme! Máme však tip, jak se na pravidelné tréninky budete těšit ještě více - nový outfit!

Osvojte si boho styl se značkou Odd Molly

Elegance, originalita, ženskost. Nejen to je dokonalý styl značky Odd Molly. Měly jste již tu čest dámy? Jestliže nikoli, je čas to napravit, protože najdete dokonalé kousky v jemném i extrémním boho stylu. Tento brand myslí na všechny ženy!

Lehká a ikonická Heliovka je základ

Lehkost peří, snadná sbalitelnost, celoroční kousek - to je ikonická řada Helium. Máte již tu svou? Jestliže nikoli, po přečtení tohoto článku budete ihned objednávat. Vsadítte se?

Jak připravit šatník na jaro a efektivně vytřídit nepotřebné?

Konečně je tady – jaro! Vypadá to, že zima už je u konce, a potvrzuje to nejen kalendář, ale také příjemnější venkovní teploty, tulipány vyskládané před každým květinářstvím a všudevládnoucí pozitivní nálada. To znamená jediné – změna šatníku na jarní verzi. A právě v této chvíli je ta nejlepší příležitost vytřídit to, co zůstává, a co nikoli, ať máte místo na nové kousky. A že je z čeho vybírat!

Rozzařte svůj look díky trendy neonu

Neon je populární již několik sezón a do módního důchodu se nechystá ani v roce 2023. Potvrzují to nejen poslední outfity známých osobností, ale také kolekce pro přicházející jaro/léto, které mu daly prostor jak v doplňcích, tak full loocích. Nebojte se a odvažte se! Kdy jindy, než právě nyní se stoupajícími teplotami.

Kousek, který nesmí chybět v žádném šatníku! Máte ho?

Základních kamenů dámského a pánského šatníku je hned několik. Jedním z nich je bez dlouhého přemýšlení košile. Nemusí být nutně bílá, ani klasického střihu. Variant je mnoho, takže si tu svou najde opravdu každý. Ptáte se, proč a do které případně investovat, aby vám dělala společnost roky, ne-li celý život?