Blog - - VERMONT VIEW pro jaro/léto 2021 přichází

VERMONT VIEW pro jaro/léto 2021 přichází

KRÁSA. PRO TEN POCIT…

13. dubna 2021

VERMONT

O kráse se říká, že je v očích toho, kdo se dívá. Jenže uplynulý rok nám jasně ukázal, že krása existuje, i když se zrovna nikdo nedívá. Zjistili jsme, jak povznášející je pěkně se obléknout a upravit, třeba jen na doma sami pro sebe. Dobře vypadat = dobře se cítit. Tak proč nemít obojí?

Teď už znáte hlavní důvod, proč jsme jarní vydání magazínu VIEW zasvětili právě kráse. Přečtěte si, jak se v čase proměňoval ideál ženské krásy a s ním i estetika celého módního světa. Ostatně i módní inspiraci tentokrát čerpáme z tělesné krásy – v její měřitelné podobě. A protože krása obvykle přichází ruku v ruce se svou rodnou sestrou smyslností, nemohli jsme pro rozhovor zvolit nikoho jiného než okouzlující Vicu Kerekes. Krásné jsou také všechny modely z jarních a letních kolekcí, jejichž malou módní přehlídku najdete na následujících stránkách a v reálné podobě v prodejnách nebo na e-shopu. Jen pro vás je tu mladistvý GANT, futuristický KARL LAGERFELD, aktivní Peak Performance a dobrodružný Camel Active, elegantní Brooks Brothers, uhrančivá La Martina nebo bohémská Odd Molly – a hlavně naše novinka, italsky charismatická značka Diesel. Tak ať vám to letos sluší!

Přejeme stylové čtení a krásné jaro!

LIFE IN VERMONT

Otevíráme jedinečné VERMONT HOME & CAFÉ

Naši stálí zákazníci dobře ví, že si je nad slunce rádi hýčkáme a chceme vytvořit z rutinního nakupování oblečení a doplňků, zážitek, který si chcete dopřávat zas a znova. Nejen proto nyní představujeme koncept, který v naší zemi nemá konkurenci. Připravte se… Přichází VERMONT HOME & CAFÉ.

Vítáme nové dětské značky v portfoliu VERMONT

AŤ UŽ HLEDÁTE ZA ÚČELEM SLADĚNÍ RATOLESTÍ S VAŠÍM LOOKEM NEBO PRO NĚ CHCETE ZKRÁTKA TO NESTYLOVĚJŠÍ, MÁME PRO VÁS ŘEŠENÍ! A TO HNED V NĚKOLIKA MOŽNOSTECH. DĚTSKÁ NABÍDKA SE ROZROSTLA O 4 ZNAČKY, Z KTERÝCH SI VYBERE KAŽDÝ – PRINCEZNA I REBEL. KTERÁ ZVÍTĚZÍ U VÁS?

Jarní vydání VIEW 2022 je tu!

DO NOVÉHO VYDÁNÍ MAGAZÍNU VERMONT VIEW SE MŮŽETE NEJEN ZAČÍST, ALE TENTOKRÁT I ZAPOSLOUCHAT. HUDBA TOTIŽ DO MÓDNÍHO SVĚTA PATŘÍ A V MNOHA OHLEDECH HO I ZÁSADNĚ MĚNÍ. NEVĚŘÍTE? DŮKAZ VÁM DÁ JEDNODUCHÝ TEST: PŘEDSTAVTE SI SVOU OBLÍBENOU SKLADBU – A CO VIDÍTE? PŘESNĚ! HUDBA MÁ NEJEN ZVUK, ALE I STYL.

VERMONT VIEW pro jaro/léto 2021 přichází

KRÁSA. PRO TEN POCIT…

VERMONT VIEW PODZIM/ZIMA 2020

I MÓDA MÁ SVÉ HRDINY. SUPERHRDINY!

Vermont View získal prestižní ocenění

ČASOPIS VERMONT VIEW LETOS BODOVAL ROVNOU VE DVOU KATEGORIÍCH V SOUTĚŽI FÉNIX CONTENT MARKETINGU, TEDY V UDĚLOVÁNÍ CEN ZA NEJLEPŠÍ POČINY V OBSAHOVÉM MARKETINGU ZA ROK 2019. SOUTĚŽ OCEŇUJE INOVATIVNOST, EFEKTIVITU, KVALITU ZPRACOVÁNÍ A KREATIVITU.