Blog - - Vermont View pro podzim/zimu 2020 je na světě!

Vermont View pro podzim/zimu 2020 je na světě!

Další várka inspirace a novinek nejen z oblasti módy je tu. Pár měsíců uplynulo a nové číslo magazínu Vermont View je opět tady. A na co se zaměřuje tentokrát? Že i móda má své hrdiny. Superhrdiny!

03. listopadu 2020

VERMONT VIEW

I MÓDA MÁ SVÉ HRDINY.

SUPERHRDINY!

Nové vydání podzimně zimního Vermont View vás katapultuje do říše snů a tajných fantazií, kde pozemské zákony tak úplně neplatí a kde je od začátku jasné, kdo je padouch a kdo hrdina. Vždyť kdy jindy si dopřát pořádnou dávku komiksových „pohádek“ než právě teď? Letos prostě všichni potřebujeme hrdiny, hodně hrdinů! Takových, kteří se nebojí udělat krok do neznáma a s lehkostí zachraňují lidi i celé světy. Nebo je mění, inspirují a posouvají. K lepšímu. Tak vedle sebe klidně stavíme Supermana s Batmanem, hvězdnou Ester Ledeckou v originální „hero“ kombinéze nebo třeba Bernarda Gantmachera a Karla Lagerfelda. Dva posledně jmenovaní už sice nejsou mezi námi, přesto se – nejen díky ikonickým košilím – stali nesmrtelnými hrdiny našich šatníků. Navždy.

A co dalšího vás uvnitř nového magazínu čeká? Samozřejmě ochutnávka modelů z kolekcí pro podzim a zimu 2020. Už teď se můžete těšit na preppy party GANT, nekompromisní střihy a doplňky KARL LAGERFELD, zářivě funkční Peak Performance, outdoor v podání Camel Active, precizně elegantní Brooks Brothers, extravagantní detaily La Martina nebo na nekonečně romantickou Odd Molly.

Přejeme příjemné a stylové čtení a nezapomeňte, naši hrdinové jste vy!

LIFE IN VERMONT

Už jste objevili kouzlo našeho VERMONT Storu U Prašné brány?

Oáza prémiové módy, designu a dokonalého servisu. Nejen to je náš flagship VERMONT Store v ulici U Prašné brány. Už jste ho navštívili? Jestli ne, tak po našem představení se tam určitě vydáte!

E-shop Vermont.cz nově představuje sekci HOME

Baví vás svůj domov neustále ladit, zútulňovat a dodávat mu nové, svěží kouzlo výjimečnými doplňky? Pak pro vás máme přesně to, co potřebujete!

Vítáme v portfoliu jedinečnou značku Woolrich!

Připojte se k tradici kvality a vyberte si značku, které můžete důvěřovat.

BON VOYAGE s novým číslem VERMONT VIEW

Zbrusu nové jarní vydání magazínu VIEW se celé nese v duchu tématu BON VOYAGE. Takže, kam to letos bude?

Jarní vydání magazínu Vermont View 2022 je tu!

Do nového vydání magazínu Vermont View se můžete nejen začíst, ale tentokrát i zaposlouchat. Hudba totiž do módního světa patří a v mnoha ohledech ho i zásadně mění. Nevěříte? Důkaz vám dá jednoduchý test: představte si svou oblíbenou skladbu - a co vidíte? Přesně! Hudba má nejen zvuk, ale i styl.

Vermont View pro jaro/léto 2021 přichází

Další vlna inspirace je tu s novým vydáním magazínu Vermont View! Tentokrát se zaměřujeme na pojem KRÁSA...