Blog - - Vermont View pro podzim/zimu 2019 je tu!

Vermont View pro podzim/zimu 2019 je tu!

Pojďte ven. Do města i do hor. Nové vydání časopisu Vermont View je tady a s ním i náš pohled do volné krajiny, kam si paní móda tak ráda chodí pro inspiraci.

09. října 2019

VERMONT VIEW

Uchvátila nás přirozenost podzimní přírody a podlehli jsme zimnímu kouzlu majestátních hor. A právě do hor se s aktuálním vydáním magazínu Vermont View vypravíme hned několikrát.

Poprvé nás tam vezme highlinerka Anna Kuchařová, která si mezi vrcholky hor napíná tenké lano a pak se tam nahoře s hlavou v oblacích prochází jakoby nic. Pohled na ni bere dech. Abyste ji zahlédli, musíte odlepit oči od země a podívat se nahoru, na nebe. Podruhé se vydáme po horské stopě zpátky v čase, na svahy luxusních středisek v Aspenu nebo prosluněném Sun Valley, kde elegantní milionáři a slnivě krásné filmové hvězdy právě utvářejí lyžařskou módu a celou estetiku životního stylu ski & après ski. A do třetice půjdeme do hor – ale i k moři nebo do džungle – pátrat po fragmentech, které změnily módní svět.

Anna Hanuš Kuchařová:
Holka do větru

Stále usměvavá, nadšená svým životem a hlavně zapálená pro výzvy, které za ní prý většinou přijdou samy. Anna Hanuš Kuchařová má život doslova nalajnovaný. Hory jí učarovaly už v dětství, a jak sama přiznává, už tehdy věděla, že musí něco dokázat. A díky lásce ke klukovi, adrenalinu a přírodě se to stalo. Dnes patří mezi přední světové highlinerky, dokonce držela evropský rekord..

V preppy stylu už 7 desetiletí

Oslavy sedmdesátých narozenin módní ikony GANT pokračují! Tradiční podstata podzimní a zimní kolekce se nese v nesmrtelném duchu „preppiness“, protože univerzitní prostředí a jeho styl jsou neutuchajícím zdrojem inspirace. Příjemné osvěžení přinášejí modely kombinující nadčasovou klasiku s novými prvky, barvami i vzory. Ne nadarmo je naším heslem Never Stop Learning. GANT se nikdy učit nepřestane!

Inspirujte se našim magazínem a novou kolekci PODZIM / ZIMA 2019.

LIFE IN VERMONT

Pracovať v roky stabilnej spoločnosti je pocta, potvrdzuje Ivona Pagáčová

Každá pozícia vo Vermonte je jedinečná a svoje o tom vie aj Ivona Pagáčová, ktorá je vo firme už 14 rokov. Aký bol jej nástup do spoločnosti, ako by popísala svoj pracovný deň a čo si u nás najviac váži? Nielen to nám prezradila v príjemnom rozhovore. 

Behind the scenes aneb Jak probíhá výběr nové kolekce DIESEL!

Příchod nových kolekcí není jen tak. Než se dostanou do prodeje, je to náročný proces a my vás teď vezmeme úplně na začátek! Pojďte s námi navštívit centrálu DIESEL a mrkněte, jak probíhal výběr produktů pro jaro/léto 2024!

Jak vypadá den produktového školitele VERMONTu? To vám povypráví Lenka Šancová!

Každá pozice ve VERMONTu je jedinečná a své o tom ví i Lenka Šancová. Jaký byl její kariérní postup, jaká je náplň její pozice a čeho si zde nejvíce váží? Nejen to nám řekla v příjemném rozhovoru. 

IT Director firmy VERMONT Peter Krajča: Je skvelé môcť realizovať akúkoľvek dobrú myšlienku

Každá pozícia vo Vermonte je jedinečná a svoje o tom vie aj Peter Krajča. Aký bol jeho kariérny postup, ako by popísal svoj pracovný deň a čo si u nás najviac váži? Nielen o tom nám povedal v príjemnom rozhovore. 

Už jste objevili kouzlo našeho VERMONT Storu U Prašné brány?

Oáza prémiové módy, designu a dokonalého servisu. Nejen to je náš flagship VERMONT Store v ulici U Prašné brány. Už jste ho navštívili? Jestli ne, tak po našem představení se tam určitě vydáte!