Blog - - 18 inspirativních osobností roku 2018

18 inspirativních osobností roku 2018

Naši misí je inspirovat. Ve spolupráci s magazínem Forbes jsme proto vytvořili speciální projekt, kdy jsme vybrali 18 osobností z nejrůznějších oblastí společnosti. Každý z nich je něčím výjimečný. Překonávají konvence a tím inspirují druhé. Věk, prostředí, ani zájmy nejsou limitem, ba naopak. Spektrum inspirativních osobností je tak široké, že si v něm může nalézt inspiraci každý z nás.

23. ledna 2019

VERMONT

Projekt 18 inspirativních neslouží však jen k tomu, abychom představili zajímavé lidi, ale mohli jsme inspirovat i další. Každá z vybraných osobností dostala úkol. Vyjádřit svoji inspiraci na bílou košili GANT. Značka GANT se totiž již několik sezón hlásí k mottu Never Stop Learning. A to o jde, nikdy se nepřestávejme učit, inspirovat a posouvat vpřed. Vznikla nám tak zajímavá sbírka 18 zpracovaných košil. Někdo maloval. Někdo stříhal. Někdo psal.

Krom toho, že na nich najdeme onu inspiraci od 18 osobností, poslouží i vyššímu poslání. Rádi bychom tyto košile vydražili a takto vytěžené finance použili pro dobrou věc. Tu však ještě necháme zatím zahalenou tajemstvím.

Věříme, že vás to také inspiruje!

Milan Šácha

NEKONVENČNÍ UČITEL ANGLIČTINY

Pokud jde o volbu povolání, neměl vlastně moc na výběr – oba rodiče jsou učitelé angličtiny, které zná celé Uherské Hradiště. On tak vyrazil už trochu prošlápnutou cestou a vystudoval… angličtinu (a němčinu, kterou vzápětí zapomněl).

Tomáš Šebek

LÉKAŘ BEZ HRANIC

Jak sám říká, rozhodnutí jít na medicínu patřilo k těm nejtěžším v jeho životě. V mládí snil o kariéře strojního inženýra nebo pilota. To první se mu sice nesplnilo, ale letadlo se ovládat naučil. V každém případě je Tomáš Šebek člověk, který smysl svého života našel v pomoci druhým. „Rodiče do mě vložili vzdělání, výchovu a energii. Mám pocit, že tohle bych měl společnosti nějak vrátit,“ vysvětluje, co ho na jeho cestu přivedlo.

Prohlédněte si celý speciální projekt a poznejte všech 18 výjimečných osobností!

ROZHOVORY

Cara Delevingne: Karl mě naučil, jak je důležité přijmout svou výjimečnost

Karl Lagerfeld a Cara Delevingne měli výjimečný vztah. Od profesionálního až po téměř rodinný. Není tedy takovým překvapením, že po jeho smrti modelku tým značky KARL LAGERFELD oslovil v rámci vytvoření speciální kolekce věnované právě této ikoně. Jak tvorba probíhala, jaký je Cary nejoblíbenější kousek a jak vzpomíná na vztah s Karlem?

Co spojuje kampaň GANT x Wrangler a Veroniku Machulkovou? Láska k rodeu!

Od hobby až k profesionální úrovni. To je cesta úspěšné jezdkyně Veroniky Machulkové. Vydejte se s námi na její ranč, kde jsme společně nejen objevovali novou kolekci GANT x Wrangler, ale také jsme si popovídali o jejím westernovém lifestylu, největších úspěších a snech do budoucna.

18 inspirativních osobností roku 2018

Naši misí je inspirovat. Ve spolupráci s magazínem Forbes jsme proto vytvořili speciální projekt, kdy jsme vybrali 18 osobností z nejrůznějších oblastí společnosti. Každý z nich je něčím výjimečný. Překonávají konvence a tím inspirují druhé. Věk, prostředí, ani zájmy nejsou limitem, ba naopak. Spektrum inspirativních osobností je tak široké, že si v něm může nalézt inspiraci každý z nás.

Návrhářka Monika Drápalová: Můj motor je silný pocit. Pak hledám, jak ho vyjádřit

Monika Drápalová je česká návrhářka, která během kariéry prezentovala svou tvorbu v Evropě, Americe i Asii a prodávala ji do mnoha zemí světa. Je historicky první Češkou, které se podařilo vytvořit v Paříži vlastní Haute couture kolekci... Přinášíme Vám jeden z dalších inspirativních rozhovorů.

Couple Thinkers

Společně s moderátory Craigem a Megan Fergusonovými s GANT vydal na cestu, během které si budou povídat o tématech, která je vždy zajímala, ale nikdy je neměli možnost je prozkoumat – až doposud.

Terezie Kovalová: Ticho neznám

Violoncellistka Terezie Kovalová je živel. Jen tak ji nepřehlédnete, nejen díky dlouhým světlým vlasům. Když začne vyprávět, lidé okolo ní zpomalují a poslouchají. Stíhá toho totiž tolik, že by to vydalo na několik životů. A tak je jedno, jestli zrovna povídá o hudbě, modelingu, sbírání japonských mečů nebo třeba o své geekovské vášni pro sci-fi, fantasy a komiksy. Navíc si nebere servítky a ráda říká věci na rovinu. Neznamená to ovšem, že by střílela odpovědi od boku. Naopak nad nimi často dlouze přemýšlí. Nerada mluví o svých snech, spíše o tom, kým chce být. „Dobrým profesionálem a šťastným člověkem, který neubližuje svému okolí,“ říká v rozhovoru pro VERMONT VIEW.