Blog - - Na romantické vlně s Gogomanem a Annou Marií Purić

Na romantické vlně s Gogomanem a Annou Marií Purić

Kdo je obecně větší romantik a jaká je jejich nejvtipnější společná vzpomínka? Nejen to nám ve speciálním valentýnském povídání prozradili Gogoman a Anna Maria Purić. Přesvědčte se, zda se shodovali ve svých odpovědích!

14. února 2024

Lucie Švábenská

Každý z nich je velmi výraznou osobností. Ona je jedinečná, extravagantní i inkognito. On je svůj, stále usměvavý i pozitivní. Ona je influencerka a herečka. On je influencer a producent. Ona je Češka. On je Slovák. A přece jen je to k sobě svedlo a již několik měsíců tvoří dokonale se doplňující pár. Na českém i slovenském trhu jsou Daniel Štrauch aneb Gogoman a Anna Maria Purić už známou dvojicí, která je čím dál více v popředí pozornosti. Kromě společné vzájemné lásky chovají city také k brandům v portfoliu VERMONT, a tak o nich u nás neslyšíte poprvé ani naposledy. Tentokrát jsme je pro vás vyzpovídali při příležitosti svátku svatého Valentýna a propluli trochu hlouběji do jejich vztahu. 

Kdo je ve vašem vztahu větší romantik a proč?

Anna: To je těžké říct, protože jsme oba dva romantici. Ale pokud se zaměřím na romatická gesta, tak to více vymýšlí Dany. 

Dan: Myslím si, že já. Rád vymýšlím překvapení, dárečky a miluji reakci toho druhého. 

Máte nějaké společné guilty pleasure?

Anna: To bude midnight snack. 

Dan: Bude to znít asi nudně ale spánek. Milujeme ho a moment, kdy máte vypnutý telefon a jste tam pouze vy dva, je zkrátka mé guilty pleasure a nejkrásnější čas. 

Jaká je nejtrapnější/nejvtipnější vzpomínka, jakou máte na společné rande?

Anna: Není to úplně z rande, ale obecně mám ráda taková ta vtipná videa a sestřihy. Dan ale bohužel ne a já ho i přes to nutím je se mnou sledovat

Dan: Oba dva jsme hrozně tvrdohlaví... No a jednou, když jsme jeli v Korei na elektrické koloběžce, za námi začaly blikat houkačky. Tak Anna říká, že bychom měli zastavit a slézt, že je to určitě na nás. Ale já jsem byl nad věcí a proč by zrovna nás měli zastavovat na koloběžkách, a že jedeme dál. O chvilku později nás ale opravdu zastavili a málem nás kvůli tomu zavřeli. Takže ponaučení - někdy opravdu poslouchejte svojí druhou polovičku. 

ROZHOVORY

Pár, který definuje styl? Karin a Richard Krajčovi!

Dnes pro vás máme exkluzivní rozhovor s jedním z nejcharismatičtějších a nejstylovějších párů současnosti. Richard Krajčo, legendární frontman kapely Kryštof a jeho manželka Karin, režisérka a spisovatelka, se stali ikonami i na poli módy. Jejich jedinečný styl a smysl pro detail z nich činí partnery v životě i v tvorbě. Dnes nahlédneme do jejich světa a zjistíme, co je inspiruje a kam směřují jejich kroky...

Daniel Matoušek: Hvězda české opery

Tento talentovaný český tenorista, se rychle stal jednou z předních osobností české operní scény. Od svého debutu v roce 2014, kdy poprvé zazářil na prknech Národního divadla v Praze, jeho kariéra stoupá strmě vzhůru. Od sezóny 2022/23 je stálým členem Opery Národního divadla, kde exceluje v mnoha významných rolích a my pro vás máme exkluzivní rozhovor!

Za hranicemi gravitace: rozhovor s Petrem Krausem, mistrem světa v bike trialu

Ve světě extrémních sportů existují jedinci, kteří se odvážně vydávají za hranice možností lidského těla a gravitace. Jedním z nich je i Petr Kraus, sportovec, jehož jméno je synonymem pro mistrovské úspěchy v bike trialu. S trojnásobným titulem mistra světa a pětinásobným titulem mistra ČR se stal ikonou tohoto adrenalinem nabitého sportu. Připojte se k nám na cestu do světa nekonečných výzev, kde se gravitace zdá být pouze sugescí...

Architekt Erik Petrus: Zažít vlastní projekt během zemětřesení je silný zážitek

De Residence Pangandaran představuje soubor 24 rodinných řadových domů na indonéské Jávě. Za jejich návrhem stojí mladý český architekt Erik Petrus, pro kterého je typický silný autorský rukopis.

Miluji vynést cokoli, co volá po extravaganze a kontroverzi

Influencerka Kateřina Klinderová alias @Kundosaki propadla značce DIESEL jako mnoho z nás. Kdy se jejich cesty střetly, jak vzpomíná na přehlídku v Miláně a které kousky jsou její nejoblíbenější? V rozhovoru jsme nevynechali ani to, jak se z ní stala influencerka a co si na této roli užívá nejvíce a nejméně.

Architekt Jan Bek "V bytech bude třeba důmyslně řešit každý metr."

Studio BekArch založil architekt Jan Bek v roce 2019. Za pět let praxe ateliéru si kolem sebe vybudoval síť spolupracovníků i příbuzných profesí. Ateliér sousedí s projekční kanceláří, Janův kamarád Stanislav Líkař je majitelem stavební firmy, která realizuje návrhy ateliéru. BekArch ve svých projektech používá především český design, nábytek na míru vyrábějí spřátelení truhláři.