Blog - - Na romantické vlně s Gogomanem a Annou Marií Purić

Na romantické vlně s Gogomanem a Annou Marií Purić

Kdo je obecně větší romantik a jaká je jejich nejvtipnější společná vzpomínka? Nejen to nám ve speciálním valentýnském povídání prozradili Gogoman a Anna Maria Purić. Přesvědčte se, zda se shodovali ve svých odpovědích!

14. února 2024

Lucie Švábenská

Každý z nich je velmi výraznou osobností. Ona je jedinečná, extravagantní i inkognito. On je svůj, stále usměvavý i pozitivní. Ona je influencerka a herečka. On je influencer a producent. Ona je Češka. On je Slovák. A přece jen je to k sobě svedlo a již několik měsíců tvoří dokonale se doplňující pár. Na českém i slovenském trhu jsou Daniel Štrauch aneb Gogoman a Anna Maria Purić už známou dvojicí, která je čím dál více v popředí pozornosti. Kromě společné vzájemné lásky chovají city také k brandům v portfoliu VERMONT, a tak o nich u nás neslyšíte poprvé ani naposledy. Tentokrát jsme je pro vás vyzpovídali při příležitosti svátku svatého Valentýna a propluli trochu hlouběji do jejich vztahu. 

Kdo je ve vašem vztahu větší romantik a proč?

Anna: To je těžké říct, protože jsme oba dva romantici. Ale pokud se zaměřím na romatická gesta, tak to více vymýšlí Dany. 

Dan: Myslím si, že já. Rád vymýšlím překvapení, dárečky a miluji reakci toho druhého. 

Máte nějaké společné guilty pleasure?

Anna: To bude midnight snack. 

Dan: Bude to znít asi nudně ale spánek. Milujeme ho a moment, kdy máte vypnutý telefon a jste tam pouze vy dva, je zkrátka mé guilty pleasure a nejkrásnější čas. 

Jaká je nejtrapnější/nejvtipnější vzpomínka, jakou máte na společné rande?

Anna: Není to úplně z rande, ale obecně mám ráda taková ta vtipná videa a sestřihy. Dan ale bohužel ne a já ho i přes to nutím je se mnou sledovat

Dan: Oba dva jsme hrozně tvrdohlaví... No a jednou, když jsme jeli v Korei na elektrické koloběžce, za námi začaly blikat houkačky. Tak Anna říká, že bychom měli zastavit a slézt, že je to určitě na nás. Ale já jsem byl nad věcí a proč by zrovna nás měli zastavovat na koloběžkách, a že jedeme dál. O chvilku později nás ale opravdu zastavili a málem nás kvůli tomu zavřeli. Takže ponaučení - někdy opravdu poslouchejte svojí druhou polovičku. 

ROZHOVORY

Architekt Erik Petrus: Zažít vlastní projekt během zemětřesení je silný zážitek

De Residence Pangandaran představuje soubor 24 rodinných řadových domů na indonéské Jávě. Za jejich návrhem stojí mladý český architekt Erik Petrus, pro kterého je typický silný autorský rukopis.

Miluji vynést cokoli, co volá po extravaganze a kontroverzi

Influencerka Kateřina Klinderová alias @Kundosaki propadla značce DIESEL jako mnoho z nás. Kdy se jejich cesty střetly, jak vzpomíná na přehlídku v Miláně a které kousky jsou její nejoblíbenější? V rozhovoru jsme nevynechali ani to, jak se z ní stala influencerka a co si na této roli užívá nejvíce a nejméně.

Architekt Jan Bek "V bytech bude třeba důmyslně řešit každý metr."

Studio BekArch založil architekt Jan Bek v roce 2019. Za pět let praxe ateliéru si kolem sebe vybudoval síť spolupracovníků i příbuzných profesí. Ateliér sousedí s projekční kanceláří, Janův kamarád Stanislav Líkař je majitelem stavební firmy, která realizuje návrhy ateliéru. BekArch ve svých projektech používá především český design, nábytek na míru vyrábějí spřátelení truhláři.

Na romantické vlně s Gogomanem a Annou Marií Purić

Kdo je obecně větší romantik a jaká je jejich nejvtipnější společná vzpomínka? Nejen to nám ve speciálním valentýnském povídání prozradili Gogoman a Anna Maria Purić. Přesvědčte se, zda se shodovali ve svých odpovědích!

Od růžové Barbie do světa - rozhovor s Františkem Jungvirtem o skle a designu

Na sklonku roku jsme otevřeli Art & Design Pop-up Store u Prašné brány. Mezi vystavujícími autory byl František Jungvirt, talentovaný sklářský výtvarník, designer a malíř skla. Nejen to byl důvod pro náš rozhovor o českém skle, filmu Barbie i úspěchu ve světě designu...

Barbora Miklová: Na influencerství si užívám to, že mohu pracovat, kdy chci a kde chci

Na jaký styl nedá dopustit nebo co má ráda na roli influencerky a naopak? Nejen na to nám odpověděla influencerka a bývalá tenistka Barbora Miklová!